Wyjatkowa i wzruszająca akademia z okazji Dnia Mamy! 29. maja nasza szkoła wypełniła się niezwykłym ciepłem, miłością i wzruszeniem! Świętowaliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Mamy. Nasi uczniowie klas I - III przygotowali z tej okazji wyjątkowy program artystyczny, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Ze sceny płynęły pełne miłości wiersze, a widowiskowe przedstawienia i starannie przygotowane układy taneczne wywołały na twarzach Mam zarówno uśmiech, jak i łzy głebokiego wzruszenia. Jednym z najbardziej poruszających momentów uroczystości był przepiękny, wspólny taniec Mam ze swoimi synami. Ta pełna ciepła chwila idealnie pokazała, jak silna i piękna jest matczyna więź. Na zakończenie akademiidzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie wykonane, pełne serca upominki. Dziękujemy wszystkim Mamom za Waszą obecność, uśmiech i każdą uronioną łzę wzruszenia. Jesteście niesamowite!


