Ale się działo! Na placu przy szkole, placu zabaw, boisku pełno dzieciaków od klas I do VIII. Czego tam nie było! Niezawodni strażacy z OSP Kock zorganizowali trafianie wodą z hydronetki,. Mamy z Rady Rodziców serwowały owoce, ciasteczka i lemoniadę. Było malowanie twarzy, tatuaże, plecenie kolorowych warkoczyków, odbijanie piłki, kąciki językowe i oczywiście dmuchańce! Mecze w halówkę - mecz "na szczycie" nauczyciele-uczniowie dostarczył wielu emocji. Nasze Przyjaciólki z KGW "Malwianki" zafundowały pyszne gofry, pop-corn i lemoniadę. To był świetny dzień!
Pan Dyrektor Janusz Kucharuk podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia, a szczególnie rodzicom, nauczycielom, strażakom z OSP Kock i Paniom z KGW "Malwianki.


