DZIEŃ MATKI W SP KOCK 2026
Wyjatkowa i wzruszająca akademia z okazji Dnia Mamy! 29. maja nasza szkoła wypełniła się niezwykłym ciepłem, miłością i wzruszeniem! Świętowaliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Mamy. Nasi uczniowie klas I - III przygotowali z tej okazji wyjątkowy program artystyczny, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Ze sceny płynęły pełne miłości wiersze, a widowiskowe przedstawienia i starannie przygotowane układy taneczne wywołały na twarzach Mam zarówno uśmiech, jak i łzy głebokiego wzruszenia. Jednym z najbardziej poruszających momentów uroczystości był przepiękny, wspólny taniec Mam ze swoimi synami. Ta pełna ciepła chwila idealnie pokazała, jak silna i piękna jest matczyna więź. Na zakończenie akademiidzieci wręczyły swoim Mamom własnoręcznie wykonane, pełne serca upominki. Dziękujemy wszystkim Mamom za Waszą obecność, uśmiech i każdą uronioną łzę wzruszenia. Jesteście niesamowite!
ĆWICZYMY POLONEZA
Uczniowie klas VIII ćwiczą poloneza. Tym razem w sali hotelu President, gdzie będzie bal. Stroje jeszcze nie te, ale dziewczyny już "na wysokich obcach"! Polonez wychodzi dobrze, oby na balu tak wypadł... W trakcie chwila oddechu na tarasie hotelu. Uczniów przygotowuje Pan Michał Kułak.
POLICJA Z PRELEKCJĄ W NASZEJ SZKOLE

W dniu 18.05.2026 r. w Szkole Podstawowej im.Gen. Fr. Kleeberga w Kocku z inicjatywy p. psycholog Anety Misiak i p. pedagog Doroty Ogórek odbyła się prelekcja dotycząca cyberprzemocy, hejtu w internecie, odpowiedzialności karnej nieletnich oraz konsekwencji prawnych wynikających z niewłaściwego korzystania z mediów społecznościowych i komunikatorów internetowych.
DZIEŃ BIBLIOTEK I BIBLIOTEKARZY
8. maja to Dzień Bibliotek i Bibliotekarzy.
Kasy siódme wybrały się w tym dniu do dwóch bibliotek. 7a odwiedziła Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną, a 7b szkolną.
EGZAMINY KLAS ÓSMYCH 2026
Przyszedł czas na wkazanie się wiedzą. Egzaminy uczniów klas ósmych! Najpierw język polski, następnie matematyka i język obcy. Przed wejściem na halę trochę nerwówki - niby śmiech, rozmowy, pewne miny, ale atmosfera "napięta"... Wejście na halę, losowanie miejsc. Przed egzaminem otuchy ósmakom dodał Pan Dyrektor Janusz Kucharuk. Potem rozdanie arkuszy, kodowanie i ... do dzieła! Łatwe? Trudne? zobaczymy jak przyjdą wyniki.
Strona 2 z 59


