23. kwietnia obchodziliśmy Dzień Książki i Praw Autorskich. Uczniowie klasy 4 "a" wybrali się kilka dni wcześniej na języku polskim do biblioteki szkolnej i wypożyczyli ciekawe książki. Przeczytali je w domu, a na lekcji zachęcili koleżanki i kolegów do sięgnięcia po te właśnie pozycje. 23. kwietnia 2026 r. ponownie odwiedzili bibliotekę, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, zwrócili książki, a do domu zabrali inne interesujące pozycje z bogatego księgozbioru naszej szkoły.


