W ramach Dnia Ziemi powstała wystawa prac naszych uczniów. Uczniowie klas VI wykonali makiety obrazujące ingerencję człowieka w środowisko, uczniowie klas IV przygotowali obrazki 3D obrazujące źródła zanieczyszczeń powietrza oraz kreatywną wizualizację Ziemi, klasy VI opracowały ciekawe lapbooki o wodzie, klasy VIII przygotowały plakaty o ochronie środowiska i prezentacje multimedialne o ekologii.

Efekty można podziwiać na korytarzu na II piętrze.