"PODARUJ SŁODYCZ - PODARUJ UŚMIECH!" - akcja charytatywna. Zbieramy słodycze dla dzieci z rodzin najuboższych objętych opieką przez Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta. Włącz się w akcję i spraw,by Dzień Dziecka był słodki dla każdego!
Produkty należy przynosić do wychowawców lub Pani Renaty Czajki.


