FORGET

Uczniowie klas V–VIII wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-me-not”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów, którzy z zaangażowaniem przygotowywali się do tego językowego wyzwania.

Konkurs sprawdzał nie tylko znajomość języka angielskiego, ale także umiejętność czytania ze zrozumieniem. Uczestnicy pracowali wcześniej z przygotowanymi materiałami, obejmującymi teksty w języku angielskim, sentencje i powiedzenia, a także piosenkę. Pytania konkursowe dotyczyły treści przeczytanych tekstów, słownictwa, zagadnień gramatycznych oraz elementów kultury języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli dodatkowy wysiłek i reprezentowali naszą szkołę w konkursie. Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki.

Julia Listosz- Dyplom z wyróżnieniem (92%),  Mila Król - Dyplom z wyróżnieniem (90%),  Erik Mitura - Szerard (86%)